İçeriğe geç

Altınkum’un eşsiz güzellikteki manzarası , kristal berraklığındaki suları ve antik egeden miras kalan büyülü atmosferi ile sizleri Didim’in yaşam döngüsüne davet ediyoruz. Zeytin ve çam ağaçlarından oluşan eşsiz yeşil tonlarının, turkuaz mavi denize yansıdığı harika doğası, güneşte ışıl ışıl parlayan incecik kumu ve bu benzersiz doğanın kalbine gizlenmiş sıra dışı bir tatil keyfi için Sultans & Kings Hotel ‘ e bekliyoruz.

Plaja veya denize sıfır konumda kalma avantajımız ile sabahları uyanır uyanmaz deniz manzarasının tadını çıkarabilir, gün boyunca denizin keyfini çıkarabilir ve gün batımının tadını özel bir atmosferde çıkarabilirsiniz.

Sultans & Kings Hotel 2004 yılından beri faaliyetleri ve her geçen sene yaptığı inovasyonla, yeniliklerle sektörde bölgede turizmin gelişmesine katkı ve istihdam anlamında önemli bir rol oynamaktadır. Toplam 20 oda , ücretsiz Wi-fi ve otopark kendine ait restoranı ve Bach’ı olan işletmemize her yıl dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimiz gelmektedir.

tesisimiz

Toplamda 20 oda ,ücretsiz Wi-Fİ, Uydu Tv ,tüm odalarımızda klima ayrıca otoparkımız mevcuttur.Otelimizin ayrıca kendine ait Restaurantı ve Beach'i mevcuttur.2004 yılından beri faaliyette olan bir işletmeyiz.

personellerimiz

Deneyimli ve Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin rahat ve konforlu bir tatil için kaliteli hizmet anlayışımız ile burdayız.

hizmetlerimiz

Restaurantımızda otel müşterilerimize özel Ücretsiz Kahvaltı servisi verilmektedir.

Restaurantımız ve Beach'imiz Konaklama harici müşterilerimize de hizmet vermektedir.
*** Sabah ücretli Kahvaltı servisi
*** Öğle saatlerinde ücretli Snack-Bar servisi
*** Akşam ücretli Restaurant Yemek servisi